Get in touch

Bratři s.r.o.

Bílkova 132/4
110 00 Praha 1
Info@ProdukceBratri.cz
IČO: 28374061
DIČ: CZ28374061

Pavel Vácha

+420 777 896 158 Pavel@ProdukceBratri.cz 

Eva Pavlíčková

+420 732 624 655
Eva@ProdukceBratri.cz

Romana Pekárková

Kdyby radši hořelo

Filmovou komedii „Kdyby radši hořelo“ o dobrovolných hasičích právě natáčí Miroslav Krobot, Michal Isteník nebo Anna Polívková. Sbor hasičů jedné vesnice v ní bude čelit úplně jiné výzvě, než přináší obvyklý oheň. Klidný a spokojený život ve vsi totiž zničí podezření na akci teroristů. Hrdinové filmu si proto budou přát, „kdyby radši hořelo“.

Komedie vzniká ve Zlínském kraji, režisérem je debutující Adam Koloman Rybanský, v dalších rolích se představí Jiří Vymětal, Marek Pospíchal, Albert Čuba nebo Vladimír Škultéty. Natáčení začalo už vloni v říjnu, hlavní část potom probíhá během letošního února a března, nedávné mrazy dokonce donutily filmaře natáčení na několik dní zastavit. Premiéra v kinech je v plánu na začátek roku 2022.

Film produkuje společnost Bratři s.r.o., koproducentem je Česká televize a Studio FAMU, distributorem je Bontonfilm. Snímek vzniká s podporou Zlínského kraje.

Režie

Adam Koloman Rybanský

Scénář

Adam Koloman Rybanský, Lukáš Csicsely

Kamera

Matěj Piňos

Producent

Eva Pavlíčková, Pavel Vácha

Hrají

Michal Isteník, Miroslav Krobot, Anna Polívková, Vladimír Škultéty, Jiří Vymětal, Martin Šesták, Václav Hrzina, Marek Pospíchal, Albert Čuba...

Festivaly a ocenění

Snímky z natáčení